پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی خور

حوزه شهید مفتح، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خوروبیابانک، سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان

پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی خور

حوزه شهید مفتح، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خوروبیابانک، سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان

پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی خور

بر مشامم می رسد عطـر شهیدان بسیج
مـرغ دل پر می زنــد سوی گلستان بسیج
یا حسیـــن بـن علــی، ای ســـرور آزادگان
روز محشــر کن شفـاعت از جـوانان بسیج

بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
حضرت امام خمینی (ره):
بسیج شجرة طیبّه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت تعیین و حدیث عشق می‌دهد.

۳ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است


اردوی جهادی یاوران ولایت با همکاری سه جانبه بخشداری مرکزی، شورای اسلامی روستای هفتومان و حوزه شهید مفتح ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خوروبیابانک در روستای هفتومان برگزار گردید.

در این اردو جمعی از اعضای پایگاههای مقاومت حوزه شهید مفتح به صورت داوطلبانه حضور پیدا کردند که تعدادی از بسیجیان محترم پایگاه شهید بهشتی مفتخر به حضور در این جمع و خدمت رسانی خالصانه شدند.

به گفته ستوان یکم پاسدار علیرضا راجی ؛فرمانده محترم حوزه شهید مفتح؛ اهم فعالیتهای انجام شده در این اردو شامل برنامه های عمرانی(احداث بخشی از بنای مسجد روستا، لایروبی قنات، رنگ آمیزی جداول معابر، مرمت رختشویخانه)، فرهنگی(دیدار با خانواده شهدا، کلاس احکام،  مسابقات بومی و محلی، مراسمات مذهبی، جشن تکلیف دختران، غبارروبی گلزار باطراوت شهدای روستا) و اقدامات بهداشتی(ویزیت رایگان بیماران، نظافت مسجد و حسینیه، آموزش خود امدادی و دیگر امدادی) بود که به نحو مطلوب و رضایت بخشی انجام گردید. از نکات قابل توجه این اردو، همکاری و همراهی صمیمانه اهالی به ویژه دهیار محترم روستا با بسیجیان در طول حضور و برگزاری فعالیتها بود.

گزارش تصویری در ادامه مطلب

۲ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مرداد ۹۴ ، ۱۷:۱۳
افسر جنگ نرم

۱ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۴ ، ۱۰:۳۶
افسر جنگ نرم
نخستین کارخانه تولید پتاس در کشور ظهر روز چهارشنبه با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو ، استاندار اصفهان و جمعی از مقامات محلی در شهرستان خوروبیابانک راه اندازی شد.
در مراسم راه اندازی نخستین کارخانه تولید پتاس کشور علاوه بر دکتر کرباسیان و دکتر زرگرپور، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، فرماندار، نماینده مردم خور و نائین،جمعی از مسوولان محلی از جمله جناب سرهنگ جواد فصیحی فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج شهرستان حضور داشتند.
دکتر کرباسیان؛رییس هیات عامل ایمیدرو در این مراسم گفت: راه اندازی این کارخانه یکی از عینی ترین مصادیق اقتصاد مقاومتی محسوب میشود.


سایر تصاویر در ادامه مطلب
۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ مرداد ۹۴ ، ۲۰:۲۱
افسر جنگ نرم